Кві

Тиждень медійної грамотності на філологічному факультеті

Профбюро студентів філологічного факультету запрошує всіх охочих долучитися до вебінарів з теми “Медійна грамотність”.

Програма заходу:

26 квітня 2021 р., поч. о 17 год.

Тема: “Фейки в інтернеті та як із ними боротися”.

Речниця – Шутяк Лілія Мар”янівна — кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики ЧНУ, членкиня Національної спілки журналістів України, членкиня Незалежної медіа-профспілки України, прессекретарка Міжнародного фестивалю “Meridian Czernowitz”.

28 квітня 2021 р., поч.17:00.

Тема: “Маніпуляції та фейки: як не довіряти матеріалам ЗМІ”

Речниця – Василик Любов Євгенівна – завідувачка катедри журналістики ЧНУ, докторка наук із соціальних комунікацій, доцентка, членкиня Національної спілки журналістів України, медійна експертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика.

29 квітня 2021 р., поч. 17 год.

Тема: “Блогери та інфлюенсери: психологічні та фінансові ризики.

Як вберегти себе від маніпуляцій?”

Речниця – Бугай Діана – PR-менеджерка, керівниця рекламної компанії ZONT AGENCY, секретарка Молодіжної ради Чернівецької области, випускниця ЧНУ.

Організатором заходу є навчально-наукова комісія профбюро філологічного факультету ЧНУ.

Щиро запрошуємо до участі всіх, хто хоче підвищити свій рівень знань з медійної грамотності. Усі учасники, які зареєструються, отримають сертифікат.

Запрошення будуть надіслані на вказані електронні адреси.

Реєстрація за покликанням: https://forms.gle/id5Vkej11WsWVDss9

Профспілкова організація студентів ДБАЄ ПРО ТЕБЕ!

Контактна особа: Міжінська Тетяна +380502156870